Pro spotřebitele

Desatera pro výběr fotovoltaiky a tepelného čerpadla

Společně s Cechem akumulace a fotovoltaiky a Asociací pro využití tepelných čerpadel přinášíme rady pro spotřebitele, jak krok za krokem postupovat při výběru kvalitního tepelného čerpadla a fotovoltaiky a jak poznat spolehlivou instalační firmu.

„Spotřebitelé dostávají návod, jak poptat dodavatele či jak postupovat při samotné realizaci. Kdy například platit zálohy a v jakých lhůtách mohou očekávat návštěvu montážní firmy, kdy jim bude proplacena dotace a podobně,” řekl Štěpán Chalupa, předseda Komory obnovitelných zdrojů energie.

Přečtěte si, na co se zaměřit při výběru fotovoltaikytepelného čerpadla. Firmy sdružené v Cechu akumulace a fotovoltaiky se zavázaly dodržovat etický kodex a lze je pro instalaci doporučit.

Pokud se radami budou zákazníci řídit, můžou se těšit na dvacet, třicet let cenově stabilní, levné a čisté elektřiny.