Analýzy

Komora OZE hledá analytika /-čku v energetice

Hledáme spolupracovníka/-ci, který/-á bude schopen/-a samostatně analyzovat data a texty z energetiky a energetické politiky a v úzké spolupráci s dalšími členy kanceláře Komory připravovat návrhy pro závěry a doporučení.

Komora obnovitelných zdrojů energie zastupuje všechny obory čisté energetiky. Spojuje zájmy provozovatelů, developerských, instalačních, obchodních a průmyslových podniků. Ale také vědeckých pracovišť a poradenských společností. V jednání se státní správou prosazuje a pomáhá vytvářet podmínky, které přináší celospolečensky efektivní a udržitelný, kontinuální rozvoj využívání obnovitelných zdrojů.

Náplň práce

• analýza strategických dokumentů v energetice a energetických a ekonomických dat
  • příprava ekonomických a energetických podkladů pro práci Komory / členů
  • úzká spolupráce a podpora sekcím Legislativa, Dotace a Média a komunikace

Požadujeme

• Znalost energetiky a energetické politiky ČR a EU
  • Zkušenost s analytickou prací v energetických datech a textech výhodou
  • Schopnost porozumění, orientace a přípravy shrnutí z rozsáhlého textu (typicky strategických dokumentů EU nebo ČR; včetně textů v angličtině)
  • Nadprůměrná znalost práce s tabulkový editorem
  • Výborná znalost českého jazyka, výborná pasivní znalost angličtiny a příprava strukturovaných textů
  • Příjemné vystupování, schopnost komunikace
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Zodpovědnost a osobní nasazení

Nabízíme

• Přátelské a inspirativní pracovní prostředí v perspektivním oboru obnovitelné energetiky. Aktivní zapojení do realizace opatření v oblasti energetické bezpečnosti, demokratizace a decentralizace energetiky, ochrany životního prostředí a klimatu

Rozsah práce: přibližně 20 až 30 hodin týdně (částečně flexibilní rozložení práce)

Místo práce: preferujeme Praha a okolí, možnost práce z domova

Nástup možný ihned

Stručný motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních zkušeností a znalostí posílejte prosím nejpozději 14. února Haně Zahradníkové Schvarczové na adresu hana.schvarcz@komoraoze.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte „ANALYTIK“.

Vybraní/-é zájemci/-kyně budou pozváni k pohovorům, které proběhnou 20. až 22. února v Praze. Další informace poskytne Martin Mikeska (martin.mikeska@komoraoze.cz).