Komora OZE hledá spolupracovníka/-ci na sociální sítě

Hledáme spolupracovníka/-ci, který/-á bude schopen/-a samostatně vytvářet obraz větrné energetiky a dalších obnovitelných zdrojů na sociální sítích. Očekáváme založení a kompletní správu profilů Komory OZE a České společnosti pro větrnou energii na Facebooku a LinkedIn (s využitím odborného zázemí obou organizací).

Požadujeme:

• Velmi dobré a aktuální zkušenosti s budováním (především) organického dosahu na sociálních sítích
  • Schopnost vytvořit strategii komunikace na sociálních sítích
  • Umět jednotlivé příspěvky naplánovat, koordinovat jejich zveřejňování a vyhodnotit úspěšnost
  • Zkušenost s tvorbou textového a audiovizuálního obsahu (tvorba postů, střih videí, práce s grafickými programy na úpravu fotek)
  • Výborná znalost českého jazyka, pasivní znalost angličtiny a příprava strukturovaných textů v češtině
  • Přirozené vystupování a schopnost konstruktivně reagovat na konflikt v on-line diskuzích
  • Pečlivost, samostatnost, ochota učit se a spolehlivost
  • Zodpovědnost a osobní nasazení
  • Zkušenost s energetickými tématy, komunikací jménem veřejných institucí na sítích, focením akcí či tvorbou videa je výhodou.

Nabízíme:

• Přátelské a inspirativní pracovní prostředí v perspektivním oboru obnovitelné energetiky.
  • Aktivní zapojení do realizace opatření v oblasti, která přináši energetickou bezpečnost, demokratizaci a decentralizaci energetiky a ochranu klimatu i životního prostředí.
  • Zázemí pro profesní rozvoj.

Rozsah práce: aktuálně přibližně 10 hodin týdně. Časem podle možností víc. Většinou flexibilní rozložení práce.

Místo práce: preferujeme Prahu, Brno a okolí, ale není podmínkou; možnost práce z domova

Nástup možný ihned, spolupráce možná na dohodu i IČO.

Stručný motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních zkušeností a znalostí posílejte prosím nejpozději 23. října do sekretariátu komory na info@komoraoze.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte „SÍTĚ“.

Vybraní/-é zájemci/-kyně budou pozváni k pohovorům, které proběhnou v pátek 1. listopadu v Praze a v pondělí 4. listopadu v Brně. Další informace poskytne Martin Mikeska (martin.mikeska@komoraoze.cz).