Analýzy

Komora OZE hledá tvůrce /-kyni 3D animací pro instalaci obnovitelných zdrojů

Hledáme spolupracovníka/-ci, který/-á bude schopen/-a samostatně vytvářet grafické 3D návody pro montáž malých (domovních) obnovitelných zdrojů a zároveň samostatně vést projekt po obsahové stránce (jednání s partnery, zodpovědnost za výstupy, progress monitoring,…).

Komora obnovitelných zdrojů energie zastupuje všechny obory čisté energetiky. Spojuje zájmy provozovatelů, developerských, instalačních, obchodních a průmyslových podniků. Ale také vědeckých pracovišť a poradenských společností. V jednání se státní správou prosazuje a pomáhá vytvářet podmínky, které přináší celospolečensky efektivní a udržitelný, kontinuální rozvoj využívání obnovitelných zdrojů.

Náplň práce

• grafická tvorba 3D návodů pro montáž fotovoltaiky, tepelných čerpadel a případně dalších obnovitelných zdrojů a jejich vkládání a správa na webu (WordPress)
  • obsahové vedení projektu (podpořený z prostředků EFEKT)
  • spolupráce s teamem Komory OZE

Požadujeme

• Výborná znalost grafické práce na PC
  • Schopnost číst a orientovat se v odborných technických dokumentacích
  • Základní orientace v obnovitelných zdrojích
  • Zkušenost s vedením projektů výhodou
  • Znalost 3D animací (Blender, Maya) výhodou
  • Znalost webové a mobilní aplikace Misterine Server bude zajištěna školením
  • Pasivní znalost angličtiny
  • Schopnost komunikace
  • Pečlivost, samostatnost a spolehlivost
  • Zodpovědnost a osobní nasazení

Nabízíme

• Přátelské a inspirativní pracovní prostředí v perspektivním oboru obnovitelné energetiky. Aktivní zapojení do realizace opatření v oblasti energetické bezpečnosti, demokratizace a decentralizace energetiky, ochrany životního prostředí a klimatu

Rozsah práce: přibližně 20 hodin týdně s možností navýšení dle kapacit, částečně flexibilní rozložení práce podle potřeb projektu

Místo práce: preferujeme Praha a okolí, možnost práce z domova

Nástup možný ihned

Stručný motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních zkušeností a znalostí posílejte prosím nejpozději 14. února Haně Zahradníkové Schvarczové na adresu hana.schvarcz@komoraoze.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte „EFEKT“.

Vybraní/-é zájemci/-kyně budou pozváni k pohovorům, které proběhnou 20. až 22. února v Praze. Další informace poskytne Hana Zahradníková Schvarczová.