Visegrád je mrtev. Ať žije Visegrád+!
Dnes v 11 hodin ve Sněmovní 7 společně s kolegyněmi a kolegy z Maďarska, Polska, Rakouska a Slovenska založíme platformu Visegrad+. Popíšeme důvody a své plány, jak chceme přispět k přechodu visegrádských ekonomik k obnovitelným zdrojům. Po akci budeme rozesílat tiskovou zprávu s odkazem na memorandum o porozumění, které na místě podepíší zástupci všech států a fotografie z akce.
Akce bude přenášena na stream v angličtině zde (stačí zadat kód 987-580-916)
Mohlo by vás zajímat
01. 06. 2026
Akcelerační oblasti je nutné přepracovat, jinak hrozí, že rozvoj větrné energetiky naopak zabrzdí
28. 05. 2026
Komora OZE upozorňuje na rizika nového nastavení Nové zelené úsporám a navrhuje úpravu programu před zahájením přijímání žádostí
18. 05. 2026
Oborové asociace navrhují úpravy programu Nová zelená úsporám
15. 05. 2026
Stát tak dlouho projektoval akcelerační oblasti, až se ukázalo, že jsou zastaralé